info@holmakine.com       9:00 - 18:00 (Pzt - Cum)
         

Panel Taşıma Arabası – PTA9910

PTA9910

Panel Taşıma Arabası

PTA9910, kapı üniteleri, merdivenler, pencere üniteleri, panel testereler ve prefabrik duvarlar gibi uzun, uzun ve dar nesneleri taşımak veya bir kamyona yüklemek amacıyla tasarlanmıştır. Ağır nesnelerin yüklenmesini veya boşaltılmasını kolay haline getirir. Benzersiz tasarımı, taşıma arabasının tamamını yatırmak yerine sadece "kepçe" bölümünün dönmesini sağlar. Bu da kaldırma yaralanmalarını ortadan kaldırır. Destek eyerlerinin öne veya arkaya doğru ayarlanmasıyla nesnenin ağırlık merkezi taşıma arabasının tabanının üzerinde tutulur.

Standart el arabalarının aksine, nesne her yöne hareket ettirilebilir ve böylece uzun nesnelerin taşınması kolaylaşır. Geleneksel kapı arabaları veya alçıpan arabalarından farklı olarak, taşıma bölümü arabanın tamamı yerine döner. Bu da taşıma arabasının tek kişi tarafından ergonomik olarak kolay kullanılmasını sağlar. Yüklendikten ve geriye yatırıldıktan sonra, PTA9910 üzerindeki yük, operatör tarafından desteklenmesine gerek kalmadan sabit kalır.

İŞLETMENİZİN POTANSİYELİNİ ARTIRMAYA HAZIR MISINIZ ?

İşletmenizin operasyonel verimliliğini artırmak ve yük taşıma süreçlerinizi optimize etmek için tasarladığımız özel çekici sistemlerimizi keşfedin. Farklı tonaj ve şekillerdeki yükleri taşımak için esnek ve güvenilir çözümlerimizle iletişime geçin ve işletmenizin ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanmış çözümlerimiz hakkında detaylı bilgi alın.

Scroll to top